BERIT FRIBROCK - ELLERSTRÖM. Motiv från Kattvik, akvarell, signerad B Fribrock - E -83.

3523816. BERIT FRIBROCK - ELLERSTRÖM. Motiv från Kattvik, akvarell, signerad B Fribrock - E -83.

Rammått 36 x 47 cm.

Små djur innanför glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 36 x 47 cm.

Små djur innanför glaset.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 79