FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
3523602. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Klädd stoppad sits. Ben av björk. Sitthöjd ca 42 cm.

Senare klädsel. Smärre slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
3523602. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Antal besök: 335