DEKORATIV TAVLA, fåglar, 1900-tal.

35236. DEKORATIV TAVLA, fåglar, 1900-tal.

Bla. fågelfjädrar, totalt mått: 33 x 43 cm.

Ramskador, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 895