BIRGER LINDBERG. Olja på pannå.

352353. BIRGER LINDBERG. Olja på pannå.

Ansikte, v Gogh. Signerad och a tergo betitlad och daterad -70
35x27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

35x27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 476