HARALD WIBERG. Katten i trädet, tuschteckning, signerad och daterad à tergo 1957.

352268. HARALD WIBERG. Katten i trädet, tuschteckning, signerad och daterad à tergo 1957.

30 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 778