PER ANDERSSON. Konst till kaffet, färglitografi, monogramsignerad och märkt P.T.

352267. PER ANDERSSON. Konst till kaffet, färglitografi, monogramsignerad och märkt P.T.

Bladmått 46 x 62,5 cm.

Ej i ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 46 x 62,5 cm.

Ej i ram.

Antal besök: 2 148