MATBORD, enligt uppgift inköpt på Gösta Westerberg, 1900-tal.

352266. MATBORD, enligt uppgift inköpt på Gösta Westerberg, 1900-tal.

Längd 155, bredd 85, höjd 72 cm, iläggsskiva 57 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 861