LJUSSTAKAR samt VAS, 5 delar, "Linnea", Hackefors, 1900-tal.

352263. LJUSSTAKAR samt VAS, 5 delar, "Linnea", Hackefors, 1900-tal.

Med tryckt blomsterdekor samt gyllene detaljer. Samtliga märkta "Linnaea Borealis".
4 Ljusstakar, Höjder: 9,5 cm.
Vas, Höjd: 13,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 Ljusstakar, Höjder: 9,5 cm.
Vas, Höjd: 13,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 2 706