SAMLARSKÅP FÖR FICKUR, ek, 1900-talets första hälft.

3522628. SAMLARSKÅP FÖR FICKUR, ek, 1900-talets första hälft.

Skåp med upphängningskrokar, rikt utsirad dekor av blommor och vridna kolonner.
Höjd 52 cm, bredd ca 36 cm, djup ca 13 cm.

Bruksslitage, lösa listdelar medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 328