STIG JONZON. "Kvarnar Algutsrum Öland", olja på pannå, signerad samt daterad 1961.

352235. STIG JONZON. "Kvarnar Algutsrum Öland", olja på pannå, signerad samt daterad 1961.

10 x 40 cm.

Smärre slitage.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

10 x 40 cm.

Smärre slitage.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 811