MODELLBILAR mest LESNEY och en del Japan cirka 20 stycken.

352194. MODELLBILAR mest LESNEY och en del Japan cirka 20 stycken.

Mest lilla skalan.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mest lilla skalan.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 663