BENGT ÅBERG. Clown, färglitografi, signerad och numrerad 120/170.

352184. BENGT ÅBERG. Clown, färglitografi, signerad och numrerad 120/170.

60 x 40 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 40 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 1 371