PLAFONDER, 3 st. Vitt glas, 1900-talets mitt.

352169. PLAFONDER, 3 st. Vitt glas, 1900-talets mitt.

Diameter 27,5, höjd 11,5 cm.

Smärre slitage samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 27,5, höjd 11,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 291