FAT, porslin, Delft, Minton, England. 1800-tal.

352164. FAT, porslin, Delft, Minton, England. 1800-tal.

Underglasyr blått, förgylld kant. Längd 49 cm.

Bruksslitage. Missfärgningar på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 492