FÅTÖLJER, ett par och FOTPALL, 2000-tal.

352142. FÅTÖLJER, ett par och FOTPALL, 2000-tal.

Fåtöljer med lösa dynor i rygg och sits.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 501