OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, metall, Häst, Asien, 1900-tal.

352100. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, metall, Häst, Asien, 1900-tal.

Höjd 38 cm
Längd 38 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm
Längd 38 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 805