SNURRFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

352073. SNURRFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

Grön klädsel. Fot i aluminium. Lösa dynor i sits.

Bruksslitage. Skador på tyg under dyna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 738