GERD KIHLMAN. Komposition, etsning, signerad -78, 17/60.

3520691. GERD KIHLMAN. Komposition, etsning, signerad -78, 17/60.

Rammått 44 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 44 x 48 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 123