PALL, 1960-tal.

PALL, 1960-tal.
3520689. PALL, 1960-tal.

Längd 67 cm.
Bredd 41 cm.
Höjd 42 cm.

Bruksslitage, tygskador, knapp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
3520689. PALL, 1960-tal.

Längd 67 cm.
Bredd 41 cm.
Höjd 42 cm.

Antal besök: 296