VATTENBEHÅLLARE, keramik, Berkefeld Filter, Tyskland, 1900-talets första hälft.

352013. VATTENBEHÅLLARE, keramik, Berkefeld Filter, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Höjd 70 cm.

Tapp lös. Krackelyr. Fat med ytsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm.

Antal besök: 2 350