LOUIS BASTIN. Stilleben, etsning, signerad samt numrerad.

3519947. LOUIS BASTIN. Stilleben, etsning, signerad samt numrerad.

Rammått 42 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 42 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 212