YTTERFODER, Kina 1800/1900-tal.

3519611. YTTERFODER, Kina 1800/1900-tal.

Diameter 12,5, höjd 12 cm.

Hårspricka, märken och naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 12,5, höjd 12 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 151