BORDSLYSTER samt APPLIQUE, metall och glas, 1900-tal.

351956. BORDSLYSTER samt APPLIQUE, metall och glas, 1900-tal.

Med prismor. Bordslysterns höjd 38 cm.
Appliquens höjd 47 cm.

Bruksslitage, enstaka prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Appliquens höjd 47 cm.

Antal besök: 873