HENNING JAKOBSEN. olja på duk, " Björneklo " signerad, daterad 1968 A tergo.

351948. HENNING JAKOBSEN. olja på duk, " Björneklo " signerad, daterad 1968 A tergo.

79 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 60 cm.

Antal besök: 1 671