LJUSSTAKAR OCH SÅSSKÅLAR, nysilver, 5 delar, 1900-tal.

351930. LJUSSTAKAR OCH SÅSSKÅLAR, nysilver, 5 delar, 1900-tal.

2 ljusstakar, rokokostil, 18 cm
Ljusstake, höjd 10 cm
2 såsskålar, höjd 9,5 och 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstake, höjd 10 cm

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 874