MILITÄRHJÄLMAR, 2 st, 1900-tal.

351916. MILITÄRHJÄLMAR, 2 st, 1900-tal.

Längd 29 respektive 30 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29 respektive 30 cm.

Slitage, märken.

Antal besök: 4 238