MATSALSSKÅP, sent 1900-tal.

MATSALSSKÅP, sent 1900-tal.
351900. MATSALSSKÅP, sent 1900-tal.

Längd 122, bredd 405, höjd 202 cm.

Bruksslitage, repor på överskåpet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 735