OKÄND KONSTNÄR. Kvinna med barn, olja på pannå, osignerad.

3518607. OKÄND KONSTNÄR. Kvinna med barn, olja på pannå, osignerad.

41 x 31 cm.

41 x 31 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
T22 - Tavlor 22
Antal besök: 40

Andra intressanta föremål