SERVERINGSBORD, 18/1900-tal.

SERVERINGSBORD, 18/1900-tal.
3517414. SERVERINGSBORD, 18/1900-tal.

Tre våningar.
Höjd ca 108 cm
Bredd ca 93 cm.

Senare lagat/kompletterad, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre våningar.
Höjd ca 108 cm
Bredd ca 93 cm.

Antal besök: 474