KLÄDSKÅP, Indien, 1900-tal.

KLÄDSKÅP, Indien, 1900-tal.
3516959. KLÄDSKÅP, Indien, 1900-tal.

Ljusrosa/vitt skåp med två dörrar varav ena sidan med spegel invändigt, inredd med två hyllplan samt klädstång, mått ca 188,129x54cm.

Estetiskt slitage, delvis synlig underliggande färg, märken, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 767