MAX WALTER SVANBERG. Indiankvinnor med segelfartyg. Guasch. Signerad Max Walters och daterad -39.

35168. MAX WALTER SVANBERG. Indiankvinnor med segelfartyg. Guasch. Signerad Max Walters och daterad -39.

37 x 23 cm.

Mindre reva i övre vänstra hörn.

Max Walter Svanberg (1912–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 23 cm.

Antal besök: 1 224