SKÅP i form av bensinpump, Gulf, sent 1900-tal.

351688. SKÅP i form av bensinpump, Gulf, sent 1900-tal.

Höjd 85 cm.

Tidsenligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 85 cm.

Tidsenligt slitage.

Antal besök: 3 688