Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Skåp & Hyllor
SKÅP i form av bensinpump, Gulf, sent 1900-tal.
351688. SKÅP i form av bensinpump, Gulf, sent 1900-tal.
Höjd 85 cm.
Tidsenligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 85 cm.
Tidsenligt slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
3 080