LJUSSTAKAR / VASER, ett par, glas, "Kastehelmi", Oiva Toikka, Iittala, Finland. 1900-talets mitt.

351685. LJUSSTAKAR / VASER, ett par, glas, "Kastehelmi", Oiva Toikka, Iittala, Finland. 1900-talets mitt.

Blå glasmassa. Höjd 15,3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå glasmassa. Höjd 15,3 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 642