ÄLDRE SKRIFT, Tibet.

ÄLDRE SKRIFT, Tibet.
3516828. ÄLDRE SKRIFT, Tibet.

Trä snidat fram och baksida.
Cirka 30 x 7,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
3516828. ÄLDRE SKRIFT, Tibet.

Trä snidat fram och baksida.
Cirka 30 x 7,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 597