CARL MALMSTEN. Skåp, "Mittens rike".

351653. CARL MALMSTEN. Skåp, "Mittens rike".

Längd 90, bredd 41, höjd 174 cm.

Bruksslitage, repor på nedre dörrarna.

Nyckel/nycklar finns.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 3 565