MYNT, mestadels silver, svenska.

351652. MYNT, mestadels silver, svenska.

Bestående av: mynt silver ca 535g silvervikt, 17 st 2 öringar 1700-tal, blandade ogiltiga sedlar.

Slitage, nagg, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg, märken.

Antal besök: 1 079