VICTOR VASARELY. 'Rech'.

VICTOR VASARELY. 'Rech'.
3516493. VICTOR VASARELY. 'Rech'.

Victor Vasarely (1906-1997), ”Reech”, färgseriekraf, 1973, signerad, inskriven med '521/2526' och vattenstämplat, ca. 67 x 67 cm.

Lätt blekpapper.

Victor Vasarely (1906–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt blekpapper.

Victor Vasarely (1906–1997)

Antal besök: 618