MÅRDSKINN, 9 st, 19/2000-tal.

MÅRDSKINN, 9 st, 19/2000-tal.
351641. MÅRDSKINN, 9 st, 19/2000-tal.

Samtliga monterade genom ett snöre.
Total längd exklusive snöre: ca 96 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 286