KABARET, 7 delar, porslin, 18/1900-tal.

Auktionen Àr avslutad, men kanske gillar du följande föremÄl?

351616. KABARET, 7 delar, porslin, 18/1900-tal.

Diameter 46 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg.

Har du nÄgot liknande att sÀlja? Gör en kostnadsfri vÀrdering!

Har du nÄgot liknande att sÀlja?
Gör en kostnadsfri vÀrdering!

Diameter 46 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg.

Antal besök: 638