LAMPFOT, 5 st, glas, 1900-talets andra hälft.

3515924. LAMPFOT, 5 st, glas, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 16-17 cm.

Bruksskick, ytsmuts. Ej funktionstestade, el behöver ses över.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16-17 cm.

Antal besök: 202