KAFFESKEDAR I ETUI, 6 stycken, "Nobel", Gunnar Cyrén, Gense.

351507. KAFFESKEDAR I ETUI, 6 stycken, "Nobel", Gunnar Cyrén, Gense.

Längd 12,5 cm, förgylld metall.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 056