TOM KRESTESEN. Akvarell, signerad och daterad 89.

351497. TOM KRESTESEN. Akvarell, signerad och daterad 89.

Bildyta 99 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 99 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 132