ENGELSKA SKOLAN (1700-TALET).

ENGELSKA SKOLAN (1700-TALET).
3514502. ENGELSKA SKOLAN (1700-TALET).

Porträtt av barn
ett par pasteller
54 x 42 cm (2).

Mindre ytskador och små förluster på kanter på porträtt, ramar med mindre ytflisar och skav.

Tema

Period Oak and Objects

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt av barn
ett par pasteller
54 x 42 cm (2).

Tema

Period Oak and Objects

Antal besök: 499