TAKPLAFONDER, ett par, glas/koppar, mässing, tidigt 1900-tal.

351444. TAKPLAFONDER, ett par, glas/koppar, mässing, tidigt 1900-tal.

Med slipade kupor. Höjd 28 cm, diameter ca 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 226