BENGT ANDERSSON. Augusti. Litografi.

3513893. BENGT ANDERSSON. Augusti. Litografi.

Signerad. 286/300
320 x 290 m
Råssbyn.

bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. 286/300
320 x 290 m
Råssbyn.

bruksspår.

Antal besök: 171