BYRÅ, trä, rokokostil, 1900-tal.

351370. BYRÅ, trä, rokokostil, 1900-tal.

Fem lådor och mässingsbeslag. Skuren dekor.
Längd 64,5 cm.
Bredd 43 cm.
Höjd 109 cm.
OBS tre nycklar medföljer då alla lås inte är likadana.

Bruksslitage, märken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 64,5 cm.
Bredd 43 cm.
Höjd 109 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 808