Fem lådor och mässingsbeslag. Skuren dekor. Längd 64,5 cm. Bredd 43 cm. Höjd 109 cm. OBS tre nycklar medföljer då alla lås inte är likadana.
Bruksslitage, märken, repor.
Nyckel/nycklar finns.