FÅTÖLJER, ett par, gripsholmsmodell, Arne Norell, 1900-tal.

351359. FÅTÖLJER, ett par, gripsholmsmodell, Arne Norell, 1900-tal.

Lösa stoppade dynor. Vitmålade, etikettmärkta.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 761