ACOUSTAT. GOLVHÖGTALARE, SPECTRA 11, ETT PAR.

3513514. ACOUSTAT. GOLVHÖGTALARE, SPECTRA 11, ETT PAR.

Delvis fanérade sidor. Höjd: ca 187 cm.

Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas. Kraftig nikotinlukt och beläggning. Bruks- och ytslitage. Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 839