ÄGGKOPPAR & FIGURINER, 48 dlr, keramik, bl.a. Upsala-Ekeby.

3513483. ÄGGKOPPAR & FIGURINER, 48 dlr, keramik, bl.a. Upsala-Ekeby.

Höjd 2.5-7 cm.

Slitage, nagg, krackelyr.

Tema

En samling 1900-tals keramik

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2.5-7 cm.

Slitage, nagg, krackelyr.

Tema

En samling 1900-tals keramik

Antal besök: 372