FÅTÖLJ, Nirvan Richter, Norrgavel, 19/2000-tal.

351324. FÅTÖLJ, Nirvan Richter, Norrgavel, 19/2000-tal.

Etikettmärkt Erik Richter.
Vitmålad. Spjälad genombruten rygg.
Sitthöjd ca 40 cm.
Rygghöjd 106 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt Erik Richter.
Sitthöjd ca 40 cm.
Rygghöjd 106 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 215